Osprzęt DMX

PX255 DMX/DALI/DMX Interface

PX255 main
 • Opis
  DMX-DALI-DMX Interface jest zaawansowanym sterownikiem pozwalającym łączyć dynamiczne instalacje oświetleniowe oparte na protokole DALI z systemami sterowania DMX-512. Urządzenie pozwala na podłączenie do sterownika DMX-512 urządzeń pracujących w protokole DALI lub na podłączenie do sterownika DALI urządzeń pracujących w protokole DMX-512.Zgodnie ze standardem DALI do PX255 można podłączyć maksymalnie 64 urządzenia DALI (np. balasty lub stateczniki). Menu urządzenia pozwala na dowolne adresowanie pojedynczych lamp lub zespołów urządzeń, użytkownik może stworzyć maksymalnie 16 grup.

  Dodatkowo dla każdej z lamp można zdefiniować szereg parametrów indywidualnych, takich jak minimalna oraz maksymalna jasność lampy, czas, w którym jasność lampy osiągnie wartość maksymalną ("fade time"), ilość kroków potrzebną do uzyskania maksymalnego poziomu jasności ("fade rate") czy określić jasność każdej z lamp w przypadku awarii systemu sterującego.

  Urządzenie jest zasilane z 24V DC oraz produkowane w obudowie o szerokości sześciu pojedynczych modułów szynowych, przystosowanej do montażu na szynach DIN o szerokości 35 mm.
 • Dane techniczne
  linie WE/WY DMX1/1
  kanały WE/WY DMX512/512
  kanały WE/WY DALI64/64
  zasilanie24 V DC
  maksymalny pobór prądu260 mA
  masa0,19 kg
  wymiary105 x 85 x 58 mm
 • Do pobrania