Lampy i moduły LED

PX244 PxCombo

PX244 main
 • Opis
  Podwodny zespół składający się z 6 potrójnych lamp LED, zaworu WPS i dyszy.

  PxCombo 18 S posiada 18 diod w układzie 6x3 diody. Lampa PX244 przeznaczona jest do instalacji w fontannach, gdzie wymagana jest duża jasność oświetlenia. Po podłączeniu do zewnętrznego sterownika daje możliwość uzyskania pełnego widma 16 mln kolorów (teoretycznie).

  Zastosowane wysokiej jakości diody LED Luxeon® Rebel dają jasne światło przy niskim poborze energii. Przy zakupie lampy klient ma możliwość wyboru odpowiedniego kąta rozpraszania soczewek jak i koloru zainstalowanych diod, co daje możliwość przystosowania urządzenia do specyficznych warunków. Lampki są zasilane prądowo 3x350 mA.

  Lampę i zawór WPS wykonano w klasie szczelności IP68. Płyta czołowa i obudowa wykonana jest ze stali, natomiast dysza z brązu, co zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych i umożliwia długotrwałą pracę w wodzie. Niektóre części zaworu WPS są dodatkowo wykonane z PCV. Sam zawór umożliwia ustawienie cyklu pracy w zakresie od 0,1s do kilku godzin. Jest on przystosowany do długotrwałej pracy, był poddawany testom, w trakcie których wykonał ponad 10 milionów cykli.

  UWAGA: Zasilanie lampy wyłącznie z drivera ze stabilizacją prądu lub zasilacza ze stabilizacją prądu!
 • Dane techniczne
  dostępne kolory diodRGB, monochromatyczne
  klasa szczelności obudowyIP 68
  zasilanie3x350 mA (dla diod)
  masa8,8 kg
  wymiaryŚrednica płyty czołowej: 330 mm
  Wysokość całego produktu: 355 mm
 • Do pobrania