Drivery LED

PX163+ Driver LED 48x700mA/OC

PX163+ main
 • Opis
  48-kanałowy napięciowy driver stworzony z myślą o systemach matrycowych RGB, który doskonale nadaje się do sterowania oświetleniem dużych powierzchni złożonych z wielu elementów modułowych. Przykładem mogą tu być fasady - ekrany LED lub podświetlane podłogi.
  Przy użyciu wbudowanego odbiornika sygnału DMX możliwe jest sterowanie wszystkich 48 kanałów za pośrednictwem protokołu DMX-512. Szeroki zakres napięcia zasilającego (12-24V DC) i wysoka obciążalność prądowa wyjść (maksymalnie 0,7A na kanał) umożliwiają podłączenie dużych ilości diod LED - a co za tym idzie uzyskania efektu równomiernego oświetlania całej powierzchni. Dzięki zastosowaniu 9-bitowej rozdzielczości sterowanie jasnością poszczególnych kanałów jest całkowicie płynne. Dodatkową zaletą jest implementacja nowoczesnej technologii „flicker free”, z jej pomocą driver PX163+ może być z powodzeniem wykorzystywany w instalacjach tworzonych na potrzeby przemysłu telewizyjnego. Ponadto, w PX163+ zaimplementowano protokół RDM.

  W stosunku do poprzedniej wersji urządzenie rozbudowano o wyświetlacz, intuicyjne menu i przyciski co pozwala na wygodną konfigurację. Urządzenie posiada: adresowanie kanałów, 18 wbudowanych programów i jedną scenę, którą można zaprogramować. Programy mogą być odtwarzane w przypadku zaniku sygnału DMX lub w trybie efektowym. Driver produkowany jest w wersji "common anode", co pozwala na podłączanie diod LED ze wspólnym plusem. Płaska niewielka obudowa o wymiarach 151 x 158,5 x 30 mm przystosowana jest do montażu naściennego. Złącza śrubowe umożliwiają szybką i łatwą instalację.
 • Dane techniczne
  kanały WE/WY DMX512
  zasilanie12 - 24 V DC
  maksymalny pobór prądu34 A
  kanały wyjściowe48
  obciążalność wyjść0,7 A / kanał
  wymiarySzerokość 151 mm
  Wysokość 158,5 mm
  Głębokość 30 mm
 • Do pobrania