Sterowniki

PX345 DMX Controller

PxDesigner 1
PxDesigner 1
PxDesigner 2
PX345 main
PX340 Android 1
 • Opis
  PX345 DMX Controller jest zaawansowanym sterownikiem oświetlenia architektonicznego pozwalającym na kontrolowanie bardzo rozbudowanych instalacji oświetleniowych.
  Urządzenie dzięki programowalnym funkcjom pozwala sterować oświetleniem, multimediami i innymi urządzeniami wykonawczymi działającymi w oparciu o protokół DMX. Po skonfigurowaniu sterownik działa całkowicie samodzielnie.
  Urządzenie posiada 128 kanałów wyjściowych DMX i umożliwia uruchomienie wielu elementów konfiguracji jednocześnie. Zdarzenia mogą być wyzwalane przez zegar astronomiczny, zegar czasu rzeczywistego, zaprogramowane timery, wejścia cyfrowe, aplikację na urządzenia mobilne lub za pomocą protokołu Modbus.

  Zaawansowana aplikacja na komputery PC (Windows, MAC, Linux) umożliwia zaprogramowanie urządzenia. Aplikacja posiada wbudowaną bibliotekę urządzeń, które można rozmieszczać na projekcie graficznym, co ułatwia tworzenie skomplikowanych pokazów świetlnych zsynchronizowanych z dźwiękiem. Do sterownika dołączona jest również aplikacja na urządzenia mobilne (Android), która daje możliwość prostego sterowania.
  W sterowniku można utworzyć 4 użytkowników z różnymi prawami dostępu. Istnieje możliwość zdalnego logowania do sterownika z zewnętrznej sieci.

  Firma PXM udostępnia program do obsługi sterownika na urządzenia z systemem Android ™. Uwaga: Do prawidłowego funkcjonowania aplikacji niezbędna jest aktualizacja oprogramowanie firmware do wersji min. 00.00.00.61.
  Get it on Google Play
 • Dane techniczne
  kanały WE/WY DMX0/128
  wejścia sterujące ON/OFF16
  konfiguracja przez PCLAN
  sceny251000
  programy512
  sekwencje128
  timery1024
  wymiary157,5 x 86 x 60 mm
  zasilanie12-24V DC
 • Do pobrania