Osprzęt DMX

PX175 DMX/DALI Interface

PX175 main
 • Opis
  DMX-DALI Interface jest zaawansowanym sterownikiem pozwalającym w prosty sposób łączyć dynamiczne instalacje oświetleniowe oparte na protokole DALI z systemami sterowania DMX-512.

  PX175 pozwala na podłączenie - zgodnie ze standardem DALI - maksymalnie 64 urządzeń DALI (należy jednak pamiętać, że duża liczba urządzeń w instalacjach DALI ujemnie wpływa na wydajność systemu).

  Menu urządzenia pozwala na dowolne adresowanie pojedynczych lamp lub zespołów urządzeń, użytkownik może stworzyć maksymalnie 16 grup.Ponadto dla każdej z lamp można zdefiniować szereg parametrów indywidualnych, takich jak minimalna oraz maksymalna jasność lampy, czas, w ktorym jasność lampy osiągnie wartość maksymalną ("fade time"), ilość kroków potrzebną do uzyskania maksymalnego poziomu jasności ("fade rate") czy określić jasność każdej z lamp w przypadku awarii systemu sterującego.

  Za pośrednictwem PX175 można również wybrać reakcję systemu na zanik sygnału DMX (do wyboru całkowite wyłączenie, pełna jasność lub statyczna scena o określonej przez użytkownika jasności).

  Urządzenie, zasilane z 24V DC, jest produkowane w obudowie o szerokości czterech pojedynczych modułów szynowych, przystosowanej do montażu szynowego.
 • Dane techniczne
  linie WE/WY DMX2/2
  kanały WE/WY DMX512/512
  zasilanie24V DC
  pobór prądu250mA
  wymiary70 x 86 x 60 mm
 • Do pobrania