Archiwum

PX206 SWITCH 8x1A OC

PX206 main
 • Opis
  Urządzenie służące do załączania efektów estradowych lub oświetlaczy architektonicznych za pośrednictwem sygnału DMX-512.

  Moduł PX206 jest 8-kanałowym, cyfrowym łącznikiem elektronicznym prądu stałego o maksymalnym obciążeniu przełączania jednego obwodu 1A. Urządzenie przeznaczone jest do montażu na standardowej szynie w rozdzielniach elektrycznych. Wymaga zewnętrznego zasilania 12 - 24V DC.

  Obwody wyjściowe PX206 sterowane są zewnętrznym sygnałem DMX-512. Zaawansowana elektronika pozwala na dowolne adresowanie każdego kanału oraz wybór reakcji urządzenia na awaryjną sytuację braku sygnału sterującego DMX-512 (można wybrać odpowiedź modułu jednym z zapisanych fabrycznie programów, względnie samemu zaprogramować scenę “awaryjną"). Przełączanie kanałów realizowane jest z uwzględnieniem histerezy, co zapewnia stabilną pracę, bez “mrugania" na granicy przejść “załącz/wyłącz".

  Moduł zaopatrzony jest w wejście sterujące w standardzie DMX-512. Obudowa PX206 przystosowana do montażu szynowego ma szerokość 70 mm.
 • Dane techniczne
 • Do pobrania