Archiwum

PX132 LED Control

PX132 main
 • Opis
  Programator PX132 umożliwia niezależne sterowanie 8 lampkami PX130.

  Urządzenie to jest wyposażone w wyświetlacz i 4 przyciski pozwalajace na tworzenie programów poprzez indywidualny wybór dla każdej lampki koloru i jasności świecenia oraz czasu trwania każdej sceny i sposób jej przejścia do następnej.

  Podobnie jak do wzmacniacza, do programatora można podpiąć do 8 lampek. Oczywiście w miejsce każdej lampki można podłączyć wzmacniacz i do niego kolejnych 8 lampek. Należy jednak pamiętać, że w takim przypadku lampki podpięte "za" wzmacniaczem będą świecić jednakowo.

  2 tryby sterowania:
  • tryb standardowy (3-bajtowy) - każdy bajt określa jasność świecenia pojedynczego koloru. W praktyce oznacza to operowanie na sterowniku 3 suwakami, które są odpowiedzialne odpowiednio za jasność świecenia kolorów: zielonego, czerwonego i niebieskiego. Dzięki odpowiedniemu mieszaniu tych kolorów można uzyskać kolory pośrednie. Ten sposób sterowania jest bardzo niewygodny i dlatego możliwe jest wybranie trybu automatycznego
  • tryb automatyczny (2-bajtowy) - pierwszy bajt określa jasność świecenia lampki, a drugi kolor. Dzięki takiemu rozwiązaniu wybieranie kolorów oraz definiowanie jasności jest bardzo proste. W praktyce sprowadza się do ustawienia pierwszym suwakiem jasności, a drugim koloru.


  UWAGA !
  URZĄDZENIE WYCOFANE Z PRODUKCJI !
 • Dane techniczne
 • Do pobrania