Archiwum

PX222 PxLine 230V DMX

PX222 main
 • Opis
  Liniowa lampa LED PxLine 230V DMX.

  Obudowa w klasie szczelności IP65.
  Lampa PX222 zaprojektowana została jako oświetlacz elewacji oraz detali architektonicznych. Lampa LED 230W z produkowana jest z obudową, w zależności od opcji wbudowanych w lampie, w klasie szczelności IP42 lub IP65.

  Wielokrotność trzech 3-watowych (700mA) diod LED serii LUXEON® REBEL, szeroka gama wariantów kolorystycznych i dostępnych kątów świecenia oraz szczelna obudowa aluminiowa odporna na warunki atmosferyczne czynią PX222 doskonałej jakości lampą o wielu zastosowaniach.

  PX222 zapewnia bardzo wysoką jasność strumienia światła przy niewielkim (maksimum 115W - przy 36 diodach) poborze prądu.

  Urządzenie jest produkowane w wielu wersjach koloru emitowanego światła: dynamiczny biały, RGB, czerwony, zielony, niebieski, bursztynowy, biały zimny, biały neutralny i biały ciepły. Każda z wersji może być wyposażona w optykę o kątach rozsyłu strumienia świetlnego 10, 25 lub 45 stopni. Na specjalne zamówienie możliwe jest również wykonanie lampy świecącej innymi kolorami (np. fioletowym - kombinacja diod czerwonych oraz niebieskich).

  Lampa jest wykonana w obudowie aluminiowej o klasie szczelności IP65 przystosowanej do montażu naściennego oraz wyposażona w wygodne zintegrowane złącza - sygnałowe oraz zasilania. Zasilana z 230V AC.

  * UWAGA !
  URZĄDZENIE WYCOFANE Z PRODUKCJI ! Zostało zastąpione lampą PX312
 • Dane techniczne
 • Do pobrania