Archiwum

PX226 PxAqua 36 B

PX226 main
 • Opis
  Podwodna lampa PX 226 LAMP LED 36 x REBEL IP 68 z regulowanym uchwytem.

  Lampa PX 226 przeznaczona jest do instalacji podwodnych, gdzie wymagana jest duża jasność oświetlenia. Po podłączeniu do zewnętrznego sterownika daje możliwość uzyskania pełnego widma 16 mln kolorów (teoretycznie). Zastosowane wysokiej jakości diody LED Luxeon® Rebel dają jasne światło przy niskim poborze energii.

  Przy zakupie lampy klient ma możliwość wyboru odpowiedniego kąta rozpraszania soczewek jak i koloru zainstalowanych diod, co daje możliwość przystosowania urządzenia do specyficznych warunków. Lampę stosuje się głównie w oświetleniu fontann, elementów ogrodów, oraz elewacji budynków. Ze względu na dużą ilość diod w lampie zastosowano system kontroli temperatury lampy zapobiegający zmniejszeniu żywotności lampy. Do zasilania i sterowania lampą należy używać odpowiednich driver'ów przystosowanych do obsługi funkcji pomiaru temperatury.

  Obudowa wykonana jest z brązu, co zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, a specjalnie wykonana stopka ułatwia montaż urządzenia.

  UWAGA: Zasilanie lampy wyłącznie z drivera ze stabilizacją prądu lub zasilacza ze stabilizacją prądu!
 • Dane techniczne
  ilość diod36
  dostępne kolory diodRGB, RGBW
  klasa szczelności obudowyIP 68
  materiał obudowybrąz
  masa5 kg
  wymiaryŚrednica: 220 mm
  Całkowita wysokość lampy (z uchwytem):150 mm
 • Do pobrania